Salon İKSV

Mavi Lale Kart
KAPAT
Mavi Lale Kart

Lale Kart'tan yeni bir üyelik kategorisi: Mavi Lale Kart

Lale Kart ailesine yeni katılan Mavi Lale Kart ile Salon'da sezon boyunca %10 indirimden ve daha birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Vodafone ile 1+1
KAPAT
Vodafone Red

Bir bilet alan Vodafone Red ve Vodafone FreeZone Üyelerine ikinci bilet hediye!

Vodafone Red ve Vodafone FreeZone Üyeleri Salon'da gerçekleştirilen anlaşmalı etkinlikler için bir bilet aldıklarında hediye bir bilet daha kazanıyor. Red'liler "SALON", FreeZone'lular "FZSALON" yazıp 6666'ya SMS göndererek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi alarak kampanyaya katılabilirler.

Ayrıntılı bilgi

Categories

Tuğçe Şenoğul “Gölgelerine” Lansman Konseri

who? The other half of Seni Görmem Imkansız and Kahinar, lyricist and songwriter. bio She became a part of our lives with Seni Görmem Imkansız and Kahinar, in which she works with Gaye Su Akyol and Serkan Alkanlı, respectively. With her idiosyncratic voice and style, she quickly became the darling of followers of good taste in a music industry that churns out carbon copies of assembly line music. She became the sought after name of Kadıköy nights with her DJ sets that make everyone get on their feet. Early on this year, she started working on her first solo album with production from Jacuzi’s Taner Yücel and Bubituzak’s Görkem Karabudak. She enticed her followers with two teasers from her album: “Onun Karanlık Huyları” and “Kaptan”. She is finally on the Salon stage for the first time to share her first long play. sound A delicate yet strong voice, fiery a la turca melodies, memorable poetic lyrics. tickets General 35 TL Student 25 TL

BUY TICKET |
KAPAT
Tuğçe Şenoğul “Gölgelerine” Lansman Konseri

Yüzyüzeyken Konuşuruz

CONTINUE | BUY TICKET |

%100 Müzik: Wild Beasts

CONTINUE | BUY TICKET |

Gezgin Salon: King Gizzard & The Lizard Wizard

CONTINUE | BUY TICKET |
Gezgin Salon: King Gizzard & The Lizard Wizard