Salon İKSV

Mavi Lale Kart
KAPAT
Mavi Lale Kart

Lale Kart'tan yeni bir üyelik kategorisi: Mavi Lale Kart

Lale Kart ailesine yeni katılan Mavi Lale Kart ile Salon'da sezon boyunca %10 indirimden ve daha birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Vodafone ile 1+1
KAPAT
Vodafone Red

Bir bilet alan Vodafone Red ve Vodafone FreeZone Üyelerine ikinci bilet hediye!

Vodafone Red ve Vodafone FreeZone Üyeleri Salon'da gerçekleştirilen anlaşmalı etkinlikler için bir bilet aldıklarında hediye bir bilet daha kazanıyor. Red'liler "SALON", FreeZone'lular "FZSALON" yazıp 6666'ya SMS göndererek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi alarak kampanyaya katılabilirler.

Ayrıntılı bilgi

Categories

Deniz Tekin

who? One of the most successful singers and lyricists of the new era. bio She garnered attention with her touching voice, idiosyncratic vocals and her takes on many other artists’ works from Ahmet Kaya to Zeki Müren. Her own songs were also well-received and Deniz became one the most watched on Sofar Sounds videos. This promising artist with a trademark voice and stage performance released her first studio album ‘Kozakuluçka’ earlier in the year. On her busy live schedule she is accompanied on stage by Sezer Özdem on bass guitar, Bartu Özbatur on drums, and Gürhan Öğütücü on guitar. sound A silky smooth voice and heart-warming songs. tickets General 40 TL Student 30 TL

BUY TICKET |
KAPAT
Deniz Tekin

José González

CONTINUE | BUY TICKET |

Gezgin Salon: King Gizzard & The Lizard Wizard

CONTINUE | BUY TICKET |
Gezgin Salon: King Gizzard & The Lizard Wizard